تبلیغات
عكس های فانتزی و عاشقانه - رقابت برای تجاوز به دختران دانشجو
عكس های فانتزی و عاشقانه

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

رقابت برای تجاوز به دختران دانشجو

ا

این بخشی از اعترافات 4 پسر جوان است كه به اتهام اغفال و آزار جنسی دختران در بازداشت پایگاه سوم پلیس امنیت به سر می‌برند.

دستگیری این افراد زمانی در دستور كار پلیس امنیت پایتخت قرار گرفت كه دهم مهرماه سال جاری دختر جوانی با مراجعه به پایگاه سوم پلیس امنیت با طرح شكایتی عنوان كرد، توسط مادر و پسری كه صاحبخانه‌اش هستند، مورد آزار جنسی و ضرب و شتم قرار گرفته است.

این دختر كه همدانی است و در تهران در رشته پزشكی تحصیل می‌كند، درباره این ماجرا به اعتماد ملی گفت: من از وقتی به تهران آمدم در خانه این مادر و پسر مستاجر بودم. در آغاز رفتار آنها خیلی عادی بود اما پس از مدتی نوع رفتار آنها نسبت به من متفاوت شد. آنها با من مهربان‌تر رفتار می‌كردند. پس از مدتی زن صاحبخانه به من گفت كه پسرش از دانشجویانی است كه به واسطه شركت در المپیاد علمی بدون كنكور به دانشگاه رفته است و در حال حاضر نیز قصد ازدواج دارد. به همین دلیل او من را به پسرش پیشنهاد كرده است.

پس از مدتی كه مادر و پسر بر پیشنهاد خود اصرار كردند من قبول كردم تا در این مورد فكر كنم، اما هر روز رفتار محبت‌آمیزتری نسبت به من نشان می‌دادند. در حالی كه این رفتار آنها كم‌كم چهره دیگری به خود گرفت و كنترل آنها روی رفتار من شروع شد تا جایی كه حتی دوستان دخترم هم نباید به خانه من می‌آمدند. وقتی این رفتار مادر و پسر را دیدم تصمیم گرفتم خانه‌ام را عوض كنم، اما این تصمیم من نیز با واكنش شدید مادر و پسر روبه‌رو شد تا جایی كه یك روز پسر این زن كه سیاوش نام دارد، مرا به زور به خانه‌شان برد و دست‌هایم را بست به‌طوری كه با گذشت حدود 10 روز از ماجرا هنوز هم آثار زخم ناشی از آن روی دستم وجود دارد. این جوان پس از بستن دست و پاهایم من را مورد آزار جنسی قرار داد. پس از آن من در عملی كردن تصمیم خود برای تغییر خانه‌ام سرعت عمل بیشتری به خرج دادم.

این دختر جوان كه 22 ساله است و نیلوفر نام دارد، در ادامه گفت: با گذشت زمان دامنه بدرفتاری‌های این مادر و پسر نیز گسترده‌تر شد تا جایی كه دوستان و نزدیكان من نیز از شكنجه و آزارهای جنسی آنها در امان نبودند. یك روز كه من خانه نبودم، سیاوش به در خانه‌ام رفت و وقتی دوستم كه در حال اتو كردن لباس بود در را روی او باز كرد، به زور وارد خانه شد، پس از آن دوستم كه او نیز در تهران دانشجو است را مورد آزار جنسی قرار داد و در پایان هم اتوی داغ را روی سینه او گذاشت. در این مرحله بود كه من وقتی متوجه شدم آزارهای این مادر و پسر شكل خطرناكی به خود گرفته و خطر جانی، من و نزدیكانم را تهدید می‌كند، با مراجعه به پلیس و طرح شكایت، درخواست كردم موضوع رسیدگی شود.

با طرح شكایت این دختر جوان تحقیقات و تعقیب و مراقبت متهمان از سوی ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت تهران آغاز شد و سرانجام شامگاه دوشنبه هفته جاری سه متهم در حالی كه سوار یك خودروی پژو جی‌ال‌ایكس یشمی‌رنگ بودند، در یك قرار صوری دستگیر شدند. در پی دستگیری این سه متهم، خودروی آنها مورد بازرسی قرار گرفت و تعداد زیادی عكس، سی‌دی و فیلم دختران مختلف از صندوق عقب خودرو در موقعیت‌های مختلف به دست آمد، این در حالی بود كه در داخل خودروی این افراد لوازم دخترانه زیادی نیز وجود داشت كه از تعداد زیاد قربانیان حكایت دارد.

با انتقال سه متهم به پایگاه سوم آگاهی و بررسی دقیق فیلم و عكس‌های همراه این افراد، مشخص شد كه ادعاهای دختر شاكی صحت دارد چون در تصاویر معلوم بود كه دختران به زور مورد تجاوز قرار گرفته‌اند. از سوی دیگر در ادامه بررسی لوازم همراه این سه متهم، یك دفتر كه دسته‌هایی از موی دخترانه به آن چسبانده شده بود، كشف شد.

این در حالی بود كه با توجه به نام چسبانده شده به هر دسته از موها و نوع و رنگ آن معلوم بود دسته‌های مو متعلق به چند دختر است. در ادامه تحقیقات بازجویی از متهمان نیز آغاز شد؛ متهمان در اعترافات خود، سیاوش كه با شكایت نیلوفر دستگیری او در دستوركار پلیس قرار گرفته بود را به عنوان متهم اصلی و سركرده باند معرفی كردند و گفتند: ما همه دانشجو هستیم. در پی پیشنهاد سیاوش تصمیم به اغفال و آزار جنسی دختران دانشجویی كه از شهرستان‌ها به تهران می‌آمدند، گرفتیم و قرار شد در این كار با هم رقابت كنیم، به همین دلیل برای اینكه بتوانیم تعداد طعمه‌های خود را برای دیگر همدستان خود ثابت كنیم، موی آنها را در دفتری می‌چسباندیم.

این افراد همچنین اعتراف كردند فیلم و عكس‌ها را نیز برای مجبور كردن قربانیان به اطاعت جنسی تهیه می‌كرده‌اند. 

سرگرد عباس میرآبادی، رئیس دایره امنیت اخلا‌قی پایگاه سوم پلیس امنیت درباره این پرونده گفت: در حال حاضر با توجه به تحقیقات انجام شده چهار تن از متهمان این پرونده در بازداشت به سر می‌برند و تنها یكی از اعضای این باند در خارج از تهران است. این افراد در جرائم خود از سه خودرو پراید، پژو 405 و پژو پرشیا استفاده می‌كرده‌اند و در بررسی‌های اولیه معلوم شد خانواده سه تن از متهمان از رفت و آمد مشكوك پسرانشان و آوردن دختران به خانه بی‌اطلا‌ع بوده‌اند و تنها مادر یكی از این متهمان كه خود نیز به نوعی متهم پرونده بوده و پسرش سركرده باند است، در جریان اعمال مجرمانه این باند بوده است.

در حال حاضر نیز 10 نفر از قربانیان این افراد به واسطه لوازم و عكس‌های موجود قابل شناسایی هستند اما با توجه فعالیت چهارماهه این چند جوان دانشجو احتمال می‌رود تعداد شاكیان افزایش یابد. در بررسی‌های انجام شده معلوم شده است كه همه قربانیان این پنج نفر دختران بین 19 تا 25 سال غیربومی بوده‌اند. در حال حاضر نیز پرونده آنها در دادسرای ارشاد رسیدگی می‌شود.

وی در پایان به دختران جوان به خصوص دانشجویان غیربومی هشدار داد در مواجهه با افرادی كه با وعده ازدواج باب دوستی را باز می‌كنند، هشیار باشند و فریب نیت پلید آنها را نخورند، همچنین صاحبان و مسوولا‌ن خوابگاه‌های دانشجویی نیز كنترل بیشتری روی رفت و آمد و ساعت ورود و خروج آنها داشته باشند.

با سپاس از حبیب عزیز

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : پسر اول

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان